Laser diodowy służący
do trwałej depilacji

LightSheer™ Diode Laser System to odpowiedź amerykańskiej firmy Lumenis na rosnące zapotrzebowanie na trwałe usuwanie owłosienia. Wyniki licznych badań, przeprowadzonych przez Lumenis, pozwoliły stworzyć najskuteczniejszy na świecie system depilacji laseroweJ.

Posiada honorowane certyfikaty:
– certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków
– certyfikat ISO 9001

Zasada działania lasera diodowego

W trakcie depilacji laserowej emitowana jest wiązka promieni, którą pochłania melanina (barwnik włosa). Prowadzi to do zniszczenia cebulki włosa.

Czy w trakcie depilacji laserowej zostaną usunięte wszystkie włosy?
W trakcie zabiegu usuwane są włosy, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu (faza anagenu). Ponieważ włosy nie rosną równocześnie, nie wszystkie są w fazie aktywnego wzrostu. Część z nich jest w fazie inwolucji lub w fazie spoczynku. Te włosy nie zostaną usunięte. Aby więc usunąć wszystkie włosy, należy odczekać aż pozostałe włosy wejdą w etap wzrostu i powtórzyć zabieg depilacji laserowej.

Podczas pojedynczego zabiegu usuwanych jest około 30 proc. widocznych, ciemnych włosów. Jeśli włosy są jasne lub delikatniejsze, w wyniku zabiegu przerzedzają się.

Depilację laserową należy powtarzać co 4 do 12 tygodni w zależności od depilowanej części ciała. Włosy po zabiegu zaczynają rosnąć normalnie, a następnie wypadają po 2-3 tygodniach. W wyniku kolejnych zabiegów, włosów odrasta coraz mniej. Są również słabsze i jaśniejsze.

Skuteczność depilacji laserowej

Depilacja laserowa ma skuteczność na poziomie 80-90 proc. Po cyklu zabiegów, mogą pozostać nieliczne włosy. Są one cienkie i słabe. To jak dużo ich pozostanie, uzależnione jest od koloru owłosienia, grubości włosa oraz formy oraz skuteczności wcześniejszych depilacji. Po zabiegu depilacji laserowej pojawia się obrzęk i zaczerwienienie, które ustępują najpóźniej po kilku dniach. Zazwyczaj jednak jeszcze tego samego dnia, w którym została wykonana depilacja laserowa.

W Her Beauty DAY SPA zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez doświadczonego specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Daje to gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa oferowanych usług.

Przeciwwskazania do zabiegu

– kobiety w ciąży
– kobiety karmiące piersią
– osoby z ostrymi stanami zapalnymi skóry
– osoby z ze zmianami skórnymi na tle alergicznym
– osoby z tatuażem w miejscu wykonywania zabiegu
– osoby cierpiące na padaczkę
– osoby z bielactwem
– osoby cierpiące na łuszczycę
– osoby u których występuje nadwrażliwość skóry na słońce
– osoby z przebytymi i czynnymi chorobami nowotworowymi
– osoby ze skórą skłonną do bliznowacenia
– osoby z rudymi, siwymi oraz blond włosami
– osoby z opryszczką (zabieg można wykonać tydzień po ustąpieniu)

Przygotowanie do zabiegu

Przez 4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania, na słońcu, w solarium oraz samoopalacza. Przez 6 tygodniu przed zabiegiem natomiast nie należy usuwać włosów. Pomiędzy kolejnymi zabiegami, można golić lub podcinać włosy. Należy pamiętać o regularnym nawilżaniu skóry, by utrzymywać ją w dobrej kondycji. Na zabieg najlepiej przyjść w luźnej odzieży, która nie będzie podrażniać wydepilowanej skóry. Na konsultacje odbywające się w okolicy planowanego zabiegu, nie nalży golić włosów. Należy je zgolić dzień przed planowanym zabiegiem depilacji.

Stosowanie i leków kosmetyków

Na tydzień przed zabiegów należy zaprzestać stosowania kremów do depilacji oraz środków złuszczających (peeling). Dzień przed zabiegiem, nie należy stosować balsamów, antyperspirantów. Etiaxil należy odstawić minimum miesiąc przed zabiegiem. W tym samym czasie należy zaprzestać stosowania kremów i maści, które zawierają wit. A, wit. C , kwasy owocowe oraz retinoidy ( Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A i inne).

Przed zabiegiem depilacji laserowej należy zgłosić jakie leki są przyjmowane. W przypadku leczenia hormonalnego np. tarczycy, hirsutyzmu, bezpłodności, należy przedstawić oświadczenie lekarza prowadzącego, o braku przeciwwskazań do takiego zabiegu. Podobne oświadczenie o braku przeciwwskazań do wykonania zabiegu dostarczyć muszą osoby z rozrusznika serca i innymi problemami kardiologicznymi.

W zależności od leku należy je odstawić

2-4 tygodni przed zabiegiem:
– leki światłouczulające np. część antybiotyków, leki przeciwdepresyjne, aspiryna, itp.
– odstawić witaminę A i E (miesiąc przed zabiegiem)

2 tygodnie przed zabiegiem:
– zioła (nagietek, dziurawiec, herbata figura)

2 dni przed zabiegiem:
– witaminę C

Osoby stosujące doustnie izotretynoiny (Roacutan, Izotek, Curacne) do zabiegu mogą przystąpić dopiero po 6 miesiącach od zakończenia terapii.

Urządzenie LightSheer™ Duet Laser System oferuje wysoką moc a także krótkie i bardzo długie impulsy aby bezpiecznie i skutecznie przeprowadzać zabiegi na wszystkich typach skóry włączając w to skórę opaloną i najszerszy zakres jeżeli chodzi o kolor włosów, głębokość i obszar działania. W większości przypadków po czterech zabiegach depilacji laserowej następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% osób potrzebuje między 5 a 6 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, pracy gospodarki hormonalnej itp.). Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!!!

Cennik

Wąsik 100zł
Broda 150zł
Policzki 150zł
Uszy 100zł
Szyja 100zł
Sutki 100zł
Kark 100zł
Pachy 100-150zł
Ramiona 150zł
Przedramiona 150zł
Dłonie 100zł
Stopy 100zł
Linia biała 100zł
Bikini płytkie 150zł
Bikini głębokie 200zł
Bikini całkowite 250zł
Linia stringów 150zł
Lędźwie 250zł
Łopadki 250zł
Pośladki 200zł
Tors 250zł
Brzuch 200-250zł
Uda 250zł
Łydki 250zł
Męska strefa intymna 300zł