DLACZEGO WYBRAĆ EMERGE™

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR® przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości.

Emerge™ jest skierowany do tych osób, które borykają się z problemem drobnych zmarszczek. Znakomicie sprawdza się u pacjentów chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek. Posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek. Eliminuje również drobne przebarwienia.

JAK DZIAŁA EMERGE™

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Rezultatem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

WYKONYWANE ZABIEGI

– Odmładzanie skóry
– Usuwanie zmian pigmentowych
– Frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
– Redukcja zmarszczek
– Lifting skóry
– Redukcja blizn
– redukcja rozstępów

Rozstępy to powszechny problem. Są efektem zbyt szybkiego rozciągnięcia skóry. Pojawiają się w okresie dojrzewania, są wynikiem przebytej ciąży lub utraty wagi. Seria zabiegów laserem emerge™ skutecznie zredukuje ten problem w sposób nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji.

Nie musisz się już martwić bliznami ! Laser frakcyjny emerge™ przebuduje Twoją skórę, a zniszczoną tkankę zastąpi nową – zdrową. Po kilku zabiegach nie będziesz pamiętać o szpecącym i przywołującym złe wspomnienia śladzie na Twojej skórze.

Pojawiające się z wiekiem przebarwienia na skórze, pogłębiające się bruzdy wargowo-nosowe powodują, że nasza twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Dzięki nieablacyjnemu resurfacingowi emerge™ będziesz się cieszyć młodziej wyglądającą skórą, pełną blaski, jędrniejszą i bardziej napiętą, pozbawioną głębokich bruzd i zmarszczek.

PRZECIWWSKAZANIA

– Terapie doustne retinoidami (Roaccutan, Accutan) oraz izotretinoiną (Izotek, Curacne, Aknenormin) lub steroidami
– Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, antydepresyjne)
– Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
– Nowotwory skóry
– Fotodermatozy
– Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry)
– Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
– Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających
– Niedawne peelingi
– Cukrzyca
– Ciąża
– Obniżenie odporności organizmu

Emerge wykonywany jest miejscowo na wybrany obszar skóry twarzy lub ciała, w celu uzyskania wskazanego efektu.

PRZEBIEG ZABIEGU RESURFACINGU
PRZY UŻYCIU LASERA EMERGE™

Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. Podczas zabiegu większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu. W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe podczas procedury i po jej zakończeniu. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Zabieg przeważnie trwa godzinę. W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Po zabiegu możliwe jest widoczne zaczerwienienie skóry, utrzymujące się przez kilkanaście godzin. Mogą po zabiegu widoczne być drobne strupki. Które po tygodniu maksymalnie dwóch tygodniach ulegną całkowitemu złuszczeniu.

Cennik

Twarz 1000zł
Twarz + szyja 1500zł
Twarz+szyja+ dekold 1850zł
Szyja 550zł
Dekold 650zł
Okolice oczu 300zł
Czoło 400zł
Lwia zmarszczka 200zł
Policzki 400zł
Zmarszczki palacza 200zł
Bruzdy nosowo-wargowe 300zł
Okolice uszu 200zł
Dłonie 400zł

EFEKTY ZABIEGÓW