Mezoterapia mikroigłowa

Dr Pen – Innowacyjny system nakłuwania skóry NOWOŚĆ na rynku kosmetycznym.

Mezoterapia mikroigłowa, przy użyciu urządzenia Dr Pen jest bardziej komfortowa dla klientka a precyzyjność urządzenia jest nieporównyalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii. Mezoterapia mikroigłowa jest jedną z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej. To innowacyjny sposób regeneracji i odbudowy skóry. To urządzenie pokryte cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami o precyzyjnie dobranej głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 3 mm), co pozwala znacznie poprawić komfort klienta podczas zabiegu i szybszego powrotu do codziennych obowiązków. Pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu stymuluje jej obszary terapii. Jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy.

Mezoterapia mikroigłowa wytwarza w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki tzw. mikrouszkodzenia powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra wolniej się starzeje. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków.

Wskazania do zabiegu

– Utratą napięcia i elastyczności
– Zmarszczki
– Opadającymi powieki, kąciki ust
– Fotostarzenie skóry
– Osłabione mięśni
– Zmarszczki mimiczne
– Plamy starcze i przebarwienia
– Rozszerzone naczynka
– Blizny potrądzikowe
– Sucha, szorstka skóra
– Rozszerzone pory, zanieczyszczona skóra

Zbiegi mezoterapii mikrigłowej są naturalne i bezpieczne. Wykonać może je osoba w każdym wieku i o każdym typie cery . Mogą być używane na cienkiej skórze i na wszystkich częściach twarzy i ciała . Powodują bezbolesną perforację powierzchni skóry . Po zabiegu nie występuję nadwrażliwość na promienie słoneczne. minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe, czynniki wzrostu, peptydy biomimetyczne.

Dodatkowa ciekawostka

Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów samoodnowy. Z wiekiem zdolność do samoodnowy skóry osłabia się, co widać np. po wolniej gojących się ranach. Systematyczne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.

Pierwsze efekty widzimy już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się bardziej napięta i mocniejsza. Po zastosowaniu intensywnej terapii można uzyskać bardziej jędrną i młodszą skórę. Efekt w pełni widoczny jest po 24 godzinach. Ilość zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry.

Cennik

Cena zabiegu obejmuje mezoterapię mikroigłową wykonaną sterylnym, jednorazowym kartridżem, odpowiednio dobraną ampułkę dedykowaną specjalnie do mezoterapii oraz na zakończenie chłodzącą maskę kolagenową. Do zabiegów wykorzystujemy preparaty zawierające substancje aktywne w każdej ampułce, np: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, w zależności od potrzeby skóry.

Twarz 170zł
Twarz + szyja 210zł
Twarz+szyja+ dekold 240zł
Rozstępy 240zł
Celullut 230zł