Promocje i pakiety

Pakiety ślubne

Pakiet srebrny

Wizerunek panny młodej powinien być dopracowany w najmniejszych szczegółach. Wykorzystując nasze doświadczenie zadbamy, abyś w dniu ślubu wyglądała naprawdę zjawiskowo. Pakiet srebrny zawiera: Zabieg bankietowy , Manicure french , Makijaż próbny, Makijaż ślubny. Wszystko po to aby olśnić gości pełnym blaskiem.

Cena: 190 zł

Pakiet złoty

Ślub to wyjątkowy dzień. To czas, w którym chcesz błyszczeć i oszałamiać pięknem. Pośród przygotowań nie zapomnij o zadbaniu o własny wygląd. Powierz to nam. Dzięki pakietowi ślubnemu zadbamy o Twój wygląd i dobre samopoczucie podczas uroczystości. Pakiet złoty zawiera: Zabieg pielęgnacyjny intensywnie nawilżająco- -rozświetlający z masażem relaksacyjnym, Manicure french, Pedicure z malowaniem paznokci, Makijaż próbny, Makijaż ślubny.

Cena: od 240 zł

Pakiet diamentowy

Jeśli chcesz olśnić wszystkich podczas ślubu, zaplanuj wcześniej zabiegi z kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy, dłoni, stóp i paznokci. W naszym salonie kosmetycznym przygotowaliśmy zestaw zabiegów służący osiągnięciu głębokiego relaksu i intensywnej pielęgnacji urody tak aby Twój ślubny wizerunek urzekł wszystkich. Pakiet diamentowy zawiera: Ekskluzywny zabieg nawilżająco-ujędrniający z masażem relaksacyjnym w Okół oczu w prezencie !!!! .Manicure frencz(zel,akryl) Pedicure z malowaniem i masażem w prezencie!!!!!, Makijaż próbny, Makijaż ślubny, henna i regulacja brwi.

Cena: 295 zł

Prezent dla kobiety

Manicure oraz Ciepła kąpiel parafinowa dłoni z peelingiem, maska i masażem + regulacja brwi, henna na brwi

Delikatny peeling doskonale oczyszcza i odświeża skórę dłoni. Wzmaga działanie substancji odżywczych zawartych w kąpieli. Dzięki cudownym właściwościom parafiny szorstka i wysuszona skóra jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odzyskuje naturalna miękkość i zdrowy wygląd. Podczas masażu maska idealnie zostanie wchłonięta w głębsze warstwy naskórka a dłonie, mięśnie i stawy cudownie rozluźniają się. Dodatkiem do zabiegu jest regulacja brwi i henna.

Cena: 60 zł

Mały upominek dla Niej

Jeżeli nie wiesz, który zabieg wybrać dla swojej kobiety, zrób jej prezent w postaci bonu o wartości -20% na wybrany zabieg w naszym salonie kosmetycznym. Chwile relaksu i pielęgnacja urody są niezrównanym prezentem, który doceni każda kobieta.

Ciekawy upominek dla Niej

Jeżeli nie wiesz, który zabieg wybrać dla swojej kobiety, zrób jej prezent w postaci bonu o wartości 100 zł na dowolny zabieg w naszym salonie kosmetycznym. Chwile relaksu i pielęgnacja urody są niezrównanym prezentem, który doceni każda kobieta.

Cena: 100 zł