Stylizacja paznokci

Utwardzanie paznokci metoda żelowa na naturalnej płytce paznokcia + zdobienie 100,00 zł
Przedłużanie paznokci metoda żelowa na formie w zależności od długości przedłużania+ zdobienie. Od 110 do 150zł
Utwardzanie paznokci metoda akrylo-żel na naturalnej płytce paznokcia + zdobienie 90,00 zł
Przedłużanie paznokci metoda akrylo-zel na formie w zależności od długości przedłużania+ zdobienie Od 120 zł. do 160zł
Zdobienia paznokci żelowych lub akrylowych od jednego paznokcia, w zależności od zdobienia od 0,50gr

Dłonie są wizytówką kobiety

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Jeżeli masz problem z kruchymi, czy rozdwajającymi się paznokciami zapraszamy do naszego gabinetu stylizacji paznokci pielęgnacji dłoni w Her Beauty, aby skorzystać z nowoczesnych metod utwardzania i przedłużania paznokci. Dzięki tym zabiegom nabiorą one wyjątkowego kształtu i pięknego wyglądu. Zanim zdecydujesz się na utwardzenie lub przedłużenie paznokci zobacz jakie metody są do tego stosowane.

Manicure Hybrydowy

Manicure hybrydowy to trwały zabieg pielęgnacyjny paznokci, podczas którego wykorzystuje się preparaty łączące w sobie właściwości lakieru i żelu UV. Dzięki zastosowaniu światłoutwardzalnego lakieru do paznokci efekt zabiegu utrzymuje się do trzech tygodni, a paznokcie wyglądają naturalnie.

Cena: od 60 zł

Metoda żelowa

Metoda ta polega na nałożeniu na paznokcie żelu, który następnie jest utwardzany za pomocą światła UV, dzięki temu zabiegowi paznokcie będą utwardzone, nie będą się łamały i rozdwajały. Paznokcie mogą być też przedłużone żelem na formie, dzięki czemu możemy nadać im dowolną długość i kształt. Ta metoda pozwala na uzyskanie efektu naturalnego paznokcia.

Cena: od 80 zł

Metoda akrylowa

Przedłużanie paznokci za pomocą masy akrylowej wymaga więcej umiejętności niż przy użyciu żelu. Akryl podobnie jak żel nakładany jest na naturalna płytkę lub w celu przedłużenia i nadania odpowiedniego kształtu na szablonie. Główną różnicą jest to, że masa akrylowa schnie już po jej nałożeniu, w trakcie formowania paznokcia przez co nie wymaga utwardzania w lampie UV. Metodę tą proponujemy kobietom, których paznokcie są narażone na czynniki niszczące.

Cena: od 100 zł

Jak często uzupełnia się paznokcie akrylowe, a jak często żelowe?

Paznokcie zarówno żelowe jak i akrylowe proponujemy uzupełniać regularnie co ok.3-4 tygodnie. Natomiast jeżeli będzie Pani chciała z nich zrezygnować proponujemy ściągnąć je fachowo w gabinecie, nie zrywać, nie podważać samej, ponieważ spowoduje to uszkodzenie naturalnej płytki paznokci.

Jak akryl i żel wpływają na naturalną płytkę paznokci?

Przedstawione powyżej metody utwardzania i przedłużania paznokci przy prawidłowym wykonaniu nie niszczą płytki paznokcia. Ważne jest jednak aby płytka paznokci była odpowiednio przygotowana przez stylistkę, tzn; odpowiednio zmatowiona a nie przepiłowana, odpowiednio opiłowana, odtłuszczona itd. to te czynności nieprawidłowo wykonane głównie osłabiają płytkę paznokci. Produkty, którymi są utwardzane, bądź przedłużane Państwa paznokcie nie niszczą płytki paznokci , ponieważ nie posiadają silnych substancji chemicznych. Produkty te zostały przebadanie i wpuszczone do obrotu i posiadają niezbędne atesty. Jedynie akryl może nieznacznie wysuszać płytkę paznokci.

Ciepła kąpiel parafinowa na dłonie + peeling +maska +masaż gratis

Delikatny peeling doskonale oczyści, odswieży skórę dłoni i nada im młodszy wyglad, pod wpływem masazu i ciepłej kapieli maska wniknie w głebsze warstwy naskórka, wzmagajac równiez działanie substancji odzywczych zawartych w kapieli. Dzieki cudownym własciwosciom parafiny szorstka i wysuszona skóra jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki odzyskuje naturalna miekkosc i zdrowy wyglad. Od tej pory mozesz cieszyc sie przyjemnie gładkimi dłonmi.

Cena: 60 zł

Manicure SPA french

Podczas wykonywania manicure french, kosmetyczka zadba aby Twoje dłonie nabrały zdrowego wyglądu i zachwycały gładkością. Paznokciom nada śnieżnobiały wzór frencza , który zapewni twoim dłoniom blask i staną się one magnesem spojrzeń.

Cena: 50 zł