Makijaż okazjonalny

Próbny

Makijaz próbny w salonie kosmetycznym gwarantuje wyjatkowy wyglad podczas ceremonii slubu i wesela. Pozwala zaoszczedzic czas w trakcie ostatnich przygotowan i dokładnie zaplanowac wyglad, tak aby nic nie zmaciło tego wyjatkowego dnia.

Cena: 45 zł

Ślubny

Makijaz slubny dobierany jest indywidualnie do klientki. Bedzie harmonijnie skomponowany kolorystycznie, podkresli urode i odzwierciedli temperament. Nasz salon sprawi, ze w ten wyjatkowy dzien kazda panna młoda bedzie wygladac zjawiskowo.

Cena: od 80 zł

Fotograficzny

Makijaz do zdjec jest przeznaczony do sesji zdjeciowych jak równiez do dokumentów np. dowodu, dyplomu, czyli takich, które sa Twoja wizytówka. Kosmetyczka dobierze makijaz tak, aby klienta była zadowolona z efektu. Dobrze wykonany makijaz podkresli atuty kobiecosci, które zostana idealnie uchwycone na zdjeciu.

Cena: 50 zł

Wieczorowy

Makijaz wieczorowy wykonany w salonie kosmetycznym bedzie współgrał stylistycznie z kreacja oraz przeznaczeniem. Kosmetyczka idealnie dobierze go do urody klientki. Podczas wieczoru bedziesz mogła czuc sie wyjatkowo i roztaczac magnetyzujace piekno.

Cena: od 60 zł. | Dobór makijazu do danego typu urody. Cena: 40 zł.