Zaznacz stronę

Zabiegi na ciało

Fale radiowe RF
Wszyscy są zmęczeni problemami z otyłością miejscową i cellulitem, których nie możemy się pozbyć mimo tego, że prowadzimy zdrowy tryb życia!!!
Mamy dla Was zabiegi, które zapewnią Wam rozwiązanie tych problemów, a także dadzą sobie radę ze starzeniem skóry, naprężą ją i poprawią ogólną jej fakturę a rezultaty zobaczycie już po pierwszym zabiegu.
Twój wygląd będzie bardziej młodzieńczy, ale nie będzie wymagać bólu, zastrzyków, operacji, a nawet konieczności wzięcia zwolnienia z pracy na okres rekonwalescencji.

Najważniejszą zaletą jest to, że skutecznie działa w tych miejscach, gdzie do tej pory potrzebny był skalpel, dlatego zabiegi te nazywamy liftingiem bez skalpela!!!

Działanie fal radiowych
Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tłuszcz. Kontrolowane podgrzanie włókien kolagenowych do 45-60 stopni C,sprawia, że włókna kolagenowe się kurczą i napinają, w konsekwencji stają się bardziej sprężyste i elastyczne, przez co poprawia się jakości skóry bez uszkodzenia naskórka. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Zaletą ich jest to, że mają działanie przyczynowe,a nie tylko działają na same objawy.

PRZECIWSKAZANIA:
– ostre stany chorobowe
– wysoka gorączka
– nadciśnienie tętnicze
– choroby zakaźne
– nowotwory
– choroby serca
– leukemia
– ciąża
– świeże złamania w okolicy zabiegowej
– miesiączka
– alergia skórna
– choroby dermatologiczne
– choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze
– implanty (metalowe, plastikowe, złote, silikonowe)
– rozrusznik serca
– cukrzyca
– niewydolność krążeniowa
– bolesne i duże żylaki w miejscu zabiegowym
– przerwanie ciągłości skóry

WSKAZANIA DO ZABIEGÓW NA CIAŁO:
– likwidacja cellulitu
– spalanie tkanki tłuszczowej
– ujędrnienie skóry ramion, pośladków, brzucha i ud.
np. po gwałtownej utracie wagi
– kształtowanie sylwetki po porodzie
– likwidacja zwiotczeń wybranych partii ciała
– zmniejszenie blizn i rozstępów
– poprawa jędrności i sprężystości skóry
– wyszczuplenie i modelowanie wybranych partii ciała.

Widoczne rezultaty zaobserwujemy już podczas pierwszego zabiegu. Pożądany efekt będzie widoczny po całej serii zabiegów:
– wyszczuplenie i redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
– redukcja cellulitu
– poprawa kształtu pośladków
– redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)
– polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów
– poprawa napięcia skóry ciała

Typowa seria zabiegów składa się z 6-8 sesji. Każda sesja trwa w zależności od obszaru, jaki jest poddawany zabiegowi).W kolejnych miesiącach po zabiegu, skóra naturalnie uruchamia proces naprawy poprzez stałą produkcję kolagenu. Dzięki temu staje się ona bardziej jędrna, napięta i wyraźnie wygładzona. Efekty utrzymują się przez lata.

Cena:
Brzuch (30 min.) 110zł
Ramiona (30 min.) 110zł
Uda (30 min.) 110 zł
Pośladki (30 min.) 110 zł. Biust (30 min.) 110zł

CENA PROMOCYJNA NA KAŻDĄ PARTIĘ od 01.03.2017r 99,00ZŁ.!!!!!!

Masaz chinskimi bankami

Masaz banka chinska, który swietnie sprawdza sie jako zabieg ujedrniajacy, antycellulitowy i modelujacy sylwetke. Wywodzi sie z tradycyjnej medycyny chinskiej. Niewatpliwym jego atutem jest fakt, iz przynosi bardzo wyrazne efekty w krótkim czasie. Najwazniejsza jest technika wykonania masazu i od niej zalezy efekt koncowy. Masaz banka chinska trwa ok. 30 minut – 1 h i jest uzupełniony drenazem limfatycznym. Powinien byc wykonywany w seriach, przy czym odstepy miedzy kolejnymi zabiegami powinny wynosic od 2 do 3 dni. Seria zabiegów w zaleznosci od indywidualnych wskazan to 10 do 20 zabiegów. Natomiast profilaktycznie przynajmniej 1 raz w tygodniu. Masaz banka chinska poprawia krazenie krwi i limfy, a co za tym idzie ułatwia wydalanie zbednych produktów przemiany materii, toksyn i zmniejsza obrzeki. Ponadto mechanizm działania banki chinskiej połaczony z ułatwionym przenikaniem substancji czynnych znacznie przyspiesza przemiane materii oraz proces lipolizy w zwiazku z czym dochodzi do redukcji cellulitu, wygładzenia skóry, wymodelowania sylwetki oraz jej ujedrnienia.

Cena:
1 sesja 30min/45min.- 35zł./50zł
5 sesji 30min/45min.- 155zł./230zł
10 sesji 30min/45min.- 330zł./480 zł

Wibromasaz modelujacy

Urzadzenie do wibromasazu produkcji Francuskiej posiada system endermotherapy wibracjnej . Stosowany jest do zabiegów kosmetycznych modelujacych sylwetke oraz antycellulitowych. Procedura jego działania jest prosta i zapewnia bardzo dobre wyniki po kilku sesjach. Jedna z jego zalet w porównaniu z innymi metodami jest to, ze jest nieinwazyjny i bezbolesny. To wielki sojusznik w zmniejszeniu retencji płynów , tłuszczu i walki z cellulitem.

Jak działa urzadzenie?
Ruchoma głowica wykonuje koliste ruchy wibracyjne oscylacyje oraz fale akustyczne gwarantujac drenaz limfatyczny, kształtowanie sylwetki oraz masaz relaksacyjny. Dociera do głebszych tkanek , mobilizujac je i przyczyniajac sie do polepszenia krazenia krwi i eliminacji złogów tłuszczu spowodowane słabym krazeniem. Jego działanie rozluznia tez miesnie, drenuje nadmiar płynów, eliminuje toksyny z organizmu, pobudza krazenie krwi, zwieksza jedrnosc, łagodzi napiecie miesni i pomaga zredukowac stres.

Kazda sesja trwa od 45 do 60 minut, wskazane sa dwie lub trzy sesje tygodniowo. W przypadku intensywnego leczenia cellulitu zalecane jest przeprowadzenie 10-20 sesji w zaleznosci od zaawansowania zmian cellulitowych.

Cena:
1 sesja – 45 min/60min – 50zł./70zł
5 sesji- 45 min/60min – 220zł./320zł
10 sesji-45 min/60min – 470zł./670zł

Liftingujacy masaz twarzy przy uzyciu specjalistycznych baniek

Masaz obejmuje twarz, szyje, kark i dekolt.

Jest naturalna metoda na zachowanie młodzienczego wygladu. Jego glównym celem jest utrzymanie jedrnosci oraz elastycznosci skóry.
Masaz rozluznia napiete miesnie, zwłaszcza w okolicach policzków, oraz w obrebie karku, tam gdzie gromadza sie wszystkie nasze stresy. Pobudza takze miesnie do pracy, powoduje ich przekrwienie, a zatem dotlenienie i odzywienie tkanek a takze umozliwia pozbycie sie zbednych produktów przemiany materii i usuwa zastoje limfatyczne.Limfa podczas masazu jest odprowadzana do wezlów chłonnych na karku i pod pachami. Ma działanie napinajace i liftingujace i moze zastapic gimnastyke twarzy, o której klientki tak czesto zapominaja.
Twarz po masazu staje sie rozluzniona i wypoczeta. Znika opuchlizna pod oczami, skóra odzyskuje kolor, jest bardziej jedrna, a zmarszczki robia sie płytsze. Po serii około 10 zabiegów skóra zostaje odzywiona.odmłodzona a krew pobudzona do szybszego obiegu, drobne zmarszczki zanikaja, a te głebsze znacznie sie zmniejszaja dajac efekt naturalnego podniesienia skóry twarzy.
Cena: 30min/1h – 60,00 zł. /90zł