Zaznacz stronę

Zabiegi podstawowe na twarz

Młode spojrzenie – serum + płat kolagenowy pod oczy

Zabieg ten został zaprojektowany – aby nawilzyc i uelastycznic cienka i wiotka skóre pod oczami i przywrócic zdrowy i naturalny urok Twojej cery. 45 minut to tylko chwila. W naszym salonie kosmetycznym jest to wystarczajaco duzo czasu, aby całkowicie odmłodzic Twoje spojrzenie i przywrócic blask satysfakcji w Twoich oczach.
Cena: 50 zł

Zabieg dla kazdego rodzaju cery- serum + maska algowa

Algi zawieraja bardzo szeroka game zwiazków biologicznie czynnych takich jak witaminy, minerały, aminokwasy, weglowodany i polifenole. Opózniaja procesy starzenia, regeneruja skóre, działaja kojaco na skóre problematyczna, rewitalizyja skóre poprzez aktywacje syntezy kolagenu. Po zabiegu Twoja skóra bedzie nawilzona i pełna blasku.
Cena: 55 zł

Zabieg przeciw zmarszczkowy z kwasem hialuronowym (stosowany jednorazowo jako zabieg bankietowy.

Zabieg polecamy do kazdego rodzaju cery po 25 roku zycia, szczególnie proponujemy go dla cery suchej, wymagajacej regeneracji, ze zmarszczkami strukturalnymi i mimicznymi.
Cena: 55 zł

Zabieg odzywczo – nawilzajacy z kawiorem

Zabieg polecamy głównie dla suchej skóry, wrazliwej, dla cery dojrzałej, wymagajacej ujedrnienia, dla kobiet i mezczyzn, z niedoborem składników odzywczych zwiazanych ze starzeniem skóry.
Cena: 55 zł

Zabieg wzmacniajacy dla cery naczynkowej

Zabieg polecamy dla cery naczyniowej, skłonnej do podraznien, wrazliwej, z tradzikiem rózowatym, dla kobiet i mezczyzn w kazdym wieku.
Cena: 60 zł

Zabieg oczyszczajaco-normalizujacy

Zabieg ten polecamy dla skory mieszanej ,tłustej, tradzikowej, skóry problematycznej , z nadmierna produkcja serum, przetłuszczajaca sie z tendencja do błyszczenia.
Cena: 70 zł

Zabieg intensywnie modelujaco-liftingujacy

Zabieg ten zalecany jest dla kobiet i mezczyzn, szczególnie dla skóry zwiotczałej, z widocznymi objawami starzenia, z obwisłymi konturami twarzy, podwójnym podbródkiem, ziemnistym kolorytem cery, tzw, „ skóra palacza”.
Cena: 70 zł

Ultradźwięki

Wykorzystanie ultradzwieków w zabiegu powoduje głebsze przenikanie czasteczek preparatów w głab skóry. Efektem jest głebsze nawilzenie skóry, przyspieszenie procesów odnowy komórkowej poprzez zaopatrzenie komórek w tlen i substancje odzywcze oraz doprowadzenie wody do najgłebiej połozonych warstw skóry.
Cena: 30 zł

Zabiegi ekskluzywne na twarz

Zabieg wygładzajaco-rozswietlajacy (np.perłowy blask)
Zalecany dla skóry dojrzałej o obnizonej jedrnosci i sprezystosci, zmeczonej, niedotlenionej.
65zł
Zabieg nawilzajaco-ujedrniajacy
Zalecany dla kazdego rodzaju cery, dla cery wymagajacej rozswietlenia i ujedrnienia.
65zł
Zabieg oczyszczanie twarzy podstawowy (np.perłowy blask)
Oczyszczanie manualne, darsonwalizacja, maska kremowa.
80zł
Zabieg oczyszczanie twarzy rozszerzony
Peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, darsonwalizacja, , jonoforeza,maska algowa.
120zł

Zabieg liftingujacy dla cery dojrzałej (stosowany jednorazowo jako zabieg bankietowy)

Zalecany dla skóry dojrzałej, o obnizonej jedrnosci i sprezystosci, dla skóry wymagajacej regeneracji, wzmocnienia i ujedrnienia, z widocznymi zmarszczkami strukturalnymi i mimicznymi.
Cena: 65 zł

Zabieg odzywczo – nawilzajacy z kawiorem

Zabieg polecamy głównie dla suchej skóry, wrazliwej, dla cery dojrzałej, wymagajacej ujedrnienia, dla kobiet i mezczyzn, z niedoborem składników odzywczych zwiazanych ze starzeniem skóry.
Cena: 55 zł

Mikrodermabrazja + maska kremowa/algowa

Zabieg polega na głebszym scieraniu warstw naskórka. Zaleta tej metody jest mozliwosc kontrolowania głebokosci scierania, czasu oddziaływania oraz stopnia nacisku na skóre. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Po zabiegu Twoja skóra bedzie bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona a własciwosci zaaplikowanej maski wnikna w głebsze warstwy Twojej skóry.
Cena: 120 zł

Mikrodermabrazja DE LUX.
Mikrodermabrazja, algi, serum, płat kolagenowy.

Zabieg ten oczysci głebsze warstwy Twojego naskórka. Dzieki miejscowemu przekrwieniu stymuluje krazenie, powoduje lepsze odzywienie i dotlenienie komórek skórnych. Nastepnie dochodzi do eliminacja nadmiernego rogowacenia i suchosci skóry oraz jej regeneracji. Pozbedziesz sie drobnych zmarszczek, zostana zredukowane zaskórniki, Spłycone zostana rozszerzone pory skórne. Po zabiegu skóra bedzie elastyczna i nastapi pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. W głab Twojej skóry nastapi wzrost absorpcji składników aktywnych z preparatów kosmetycznych.

Wpływ mikrodermabrazji na skóre:
-poprawa jakosci skóry ( struktury i kolorytu)
-zwiekszenie elastycznosci
-zmniejszenie rozszerzonych porów, usuniecie zaskórników
-spłycenie powierzchownych zmarszczek, wygładzenie skóry
-usuniecie przebarwien posłonecznych (lub starczych)
-zmniejszenie łojotoku
Cena: 140 zł | Dodatkowo na okolice (szyja, dekolt) Cena: 10 zł.

Peeling kawitacyjny + maska kremowa

Zabieg ten powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka, usuniecie nadmiaru łoju, bakterii i drobnoustrojów . Efektem peelingu jest wygładzona i delikatna skóra, zdezynfekowana i przygotowana przyjecia maski kremowej.
Cena: 70 zł

Peeling kawitacyjny DE LUX – ampułka+ płat kolagenowy

Zabieg ten powoduje złuszczenie martwego naskórka. Efektem zabiegu jest delikatna skóra, zdezynfekowana poprzez darsonwalizacje i przygotowana do przyjecia dobroczynnych składników zawartych w ampułce, co ukoronuje płat kolagenowy aby Twoja skóra poczuła sie wyjatkowa.
Cena: 110 zł